Tuesday, April 30, 2019

αγγελιες για ζητηση εργασιας

φαρμακευτικες αποθηκες θεσσαλονικη
φυτο κερασιας

Η αναμέτρηση στη Σόλνα ήταν γεμάτη ένταση, με τον Μάρκους Μπεργκ να παίρνει κίτρινη μόλις στο 1ο λεπτό της αναμέτρησης. Η Ιταλία δεν είχε καλή δημιουργία (πλην του Βεράτι, που όμως θα λείψει από τη ρεβάνς αφού συμπλήρωσε κάρτες).

18704302
(Προσπάθεια του Μπεργκ με Κιελίνι και Μπουφόν - Πηγή: ΑΠΕ ΜΠΕ / EPA / ANDERS WIKLUND)

Στο 57 ο Γιάκομπ Γιόχανσον μπήκε αλλαγή στη θέση του Έκνταλ και 4 λεπτά αργότερα με σουτ κατάφερε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα του Μπουφόν για το 1-0 που ήταν και το τελικό ματς.

18704369
(Ο Γιόχανσον (ν.13) σκοράρει για την Σουηδία - Πηγή: ΑΠΕ ΜΠΕ / EPA / ANDERS WIKLUND)

Τελευταία φορά, που η Ιταλία απουσίασε από μουντιάλ ήταν το 1958 στη Σουηδία…